Sıkça Sorulan Sorular

İnternetsitesi.net, kaliteli ve uygun bütçeli internetsitesi yaptırmak isteyen tüm kişi ve kuruluşlar için uygundur, kişisel blog, restoran, kurumsal firma, berber, güzellik salonu gibi tüm sektörlere uygun tasarımlarımızla anahtar teslim web sitenizi yayınlıyoruz.

Herkes Kullansın Diye Tasarlandı...

Yıllık yenileme ücretimiz premimum paketlerimiz için 2. Yıldan itibaren 200 TL + KDV’dir. E-ticaret modülü içeren paketimizde yıllık yenileme ücretimiz 450 TL + KDV’dir. Yenileme ücreti içerisinde domain ücreti dahil değildir. Yenileme ücretlerine 8,50 $ değerindeki alan adı ücretinizi de eklemeniz gerekmektedir.
Yıllık yenileme ücretini satın aldığınız tarihten itibaren en geç tam 1 yıl sonra ödemeniz gerekmektedir. Örneğin 01.12.2019 tarihinde satın alınan paket en geç 01.12.2020 tarihinde ödenmediği takdirde site ve alan adı otomatik askıya alınır. Verilerinizi korumak amacıyla siteniz en az 6 ay silinmez.
Size sunulan alt yapıda düzenli olarak geliştirmeler yapmamız sayesinde internet siteniz hiç bir zaman demode olmaz. Firmamıza ait sunucularımızı Türkiye veri merkezlerinde barındırmamız sayesinde siteleriniz hızlı açılır. Güçlü sunucu alt yapımız sayesinde aylık uptime garantimiz %99,9 'dur.
Web sayfanızın admin paneline giriş yaparak sayfalarınızı, bloglarınızı, menülerinizi, sliderları, iletişim bilgilerinizi, üst alan (header) & alt alan (footer) görünüm ayarlarınızı ve daha birçok şeyi kendiniz de yönetebilirsiniz. Daha çok alanı daha kolay yönetebilmeniz için sürekli geliştirmeler yapıyoruz.
Tüm tasarımlarımız 100% mobil uyumludur. Tasarımlarımız mobile-first ve desktop-first stratejileri ışığında özenle sizler için tasarlanarak kodlama işlemleri yapılmaktadır.
Satın aldığınız pakette en fazla enflasyon oranında fiyat artışı yapılabilir. Preimium paketlerimizde il satın aldığınız zaman alan adınız yok ise 1 yıllık alan adınız fiyatlara dahil edilerek sizlere hediye olarak verilmektedir.
Ürün ve hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için;
1-) ilk önce size uygun paketi ve şablonu seçerek ödeme yapmanız gerekecektir.
2-) ödeme aşamasından sonra alan adınız belirleyip kayıt işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir.
3-) son aşamada ise bizlere web site içerikleriniz mail olarak destek@internetsitesi.net’e göndermeniz gerekecektir.
Web site içeriklerimiz için örnek zipli dosyayı aşağıdaki linkten indirip gerekli içerik ve görsellerinizi bizlere göndermeniz yeterlidir. Bu bilgiler doğrultusunda web sitennizi en geç 5 iş günü içerisinde yayına alacağız. Web sitem hacklenir mi?
İnternet siteniz Sql Injection, XSS, CSRF gibi tüm saldırılara karşı güvenlidir. Yazılımımız milli ve yerlidir. Açık kaynak hazır yazılımlar kullanmadığımız için ekstra güvenlidir.