UYGUN FİYATLI İNTERNET SİTESİ KUR

Teslimat ve İade

Siparişinizle ilgili ödeme onayı tamamlandıktan sonra bize destek@internetsitesi.net üzerinden web sitenizin içerik kapsamı ile ilgili dosyalarınızı iletmeniz gerekmektedir. Web site içerik dosyanızda olması gerekenler

* Şirketinizin Bilgileri (Şirket İsmi, adres, telefon, açılacak e-postalar, firma logosu ),

* Şirket Logonuz yok ise size web sitenizde kullanmanız için ücretsiz sade logo hazırlayabiliriz. Ücretsiz logo tasarımda hazırlanan logolar amblem çalışmasını kapsamamaktadır, beğenmediğiniz takdirde ücretli logo çalışması ya da kendi logonuzu hazırlatıp bize gönderebilirsiniz.

* Hizmet ana başlıkları, hizmet detay kapsamları,

* Web sitenizde ihtiyacınız olan sayfalar(hakkımızda, iletişim, bizden haberler, hizmetlerimiz vb.)

* Tüm site bilgileriniz eksiksiz olarak bize ulaştıktan sonraki maksimum 7 gün içerisinde web sayfanız yayına alınacaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz paketteki hizmet kapsamı uygulanacaktır.

Alan adınız yok ise ücretli ve en az 1 yıllık ödemeli planlarımızda 9 $ değerindeki 1 yıllık alan adınız(.com, .com.tr, .net, .org, .org.tr) size ücretsiz olarak tahsis edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz paket ile alakalı herhangi birinin sorun olması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve 48 saat içerisinde çözüme ulaşılacaktır.

destek@internetsitesi.net üzerinden bize gönderdiğiniz dosyalar incelendikten sonra size onay e-postası ya da eksik bilgi var ise istenilen bilgiler sizi arayarak ya da mail yoluyla internetsitesi.net üzerinden oluşturduğunuz üyelik bilgilerinizden size iletilecektir.

destek@internetsitesi.net’e göndermiş olduğunuz web site dosyanıza en geç 2 iş günü içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Bilgileriniz onaylandıktan sonraki ilk 7 iş günü sürecinde web siteniz yayına alınmadığı takdirde işlem iptali ve para iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Her hangi bir teknik sorun yaşanması durumunda sizlere e-posta ya da telefon ile bilgilendirme yapılacaktır.